Mõjukas
asukoht

Porto Franco asub Tallinna südalinnas Admiraliteedi basseini ja Ahtri tänava ääres. Ahtri tänav on üks peamisi ühendusi Tallinna kesklinna ning ida- ja läänepoolsete linnaosade vahel. Kerge ligipääsetavuse tõttu ulatub keskuse mõjupiirkond enam kui 500 000 tallinlase ja harjumaalaseni.

Porto Franco vahetus läheduses asuvad reisi- ja kruiisisadam, mida läbivad aastas üle 10 miljoni reisija. Keskuse asukoht otse sadamat ja vanalinna ühendaval joonel on Tallinna külastavatele turistidele mugav peatuspaik. Uus keskus saab olema hubane ajaveetmiskoht, kus nautida erinevaid maitseid ja söögikohti, ostelda või niisama jalutada, nautides vaateid nii Porto Franco vastas asuvale jahisadamale kui ka Tallinna vanalinnale.

Tallinna
uus süda

Tallinlased ja linna külalised leiavad kõik vajaliku Porto Francost või selle lähedusest. Vanalinn, Kultuurikatel, Linnahall, hotellid ja kino asuvad Porto Francost kõigest kolmeminutilise jalutuskäigu kaugusel. Lisaks olemasolevatele võimalustele on piirkonnas valmimas või töös mitmed vabaaja-, elamu- ja infrastruktuuriarendused.

Suurepärane
ligipääs

Porto Franco on kergesti ligipääsetav jalgsi, auto ja ühistranspordiga nii kohalikele inimestele kui ka turistidele. Ühistranspordiga pääseb keskuse juurde igast Tallinna piirkonnast ilma ümberistumisteta. Väljaarendatud liiklusskeem keskuse ümbruses teeb Porto Franco Tallinna mugavaimalt külastatavaks kaubanduskeskuseks. Valminud Reidi tee on muutnud Porto Franco ühenduse Pirita ja Lasnamäega sujuvamaks ning loonud veelgi parema kergliiklus- ja ühistranspordivõrgustiku.